Constant Contact Module (3.0.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Body
ar: المتن

en: List
ar: لائحة

en: View
ar: عرض

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Month
ar: بالشهر

en: Day
ar: باليوم

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Lists
ar: قوائم
