Constant Contact Module (3.0.5) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Body
ca: Cos

en: List
ca: Llistat

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Month
ca: Mes

en: Introduction
ca: Introducció

en: Day
ca: Dia

en: Configuration
ca: Configuració

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Lists
ca: Llistes

en: Config
ca: Configuració
