Constant Contact Module (3.0.5) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Body
ja: 本文

en: List
ja: リスト

en: View
ja: ビュー

en: Email
ja: メール

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Month
ja: 月

en: Introduction
ja: 序文

en: Day
ja: 日

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Last Name
ja: 姓

en: Lists
ja: リスト

en: Config
ja: 設定
