Constant Contact Module (3.0.7) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne
