Constant Contact Module (3.0.8) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: List
ku: لیستە

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
