Constant Contact Module (3.0.8) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: API Key
lt: API raktas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Day
lt: Diena

en: Configuration
lt: Konfigūravimas
