Constant Contact Module (3.0.8) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: List
ta: பட்டியல்

en: View
ta: பார்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Lists
ta: பட்டியல்கள்
