Constant Contact Module (3.0.9) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Body
cs: Text

en: List
cs: Seznam

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Month
cs: Měsíc

en: Introduction
cs: Úvod

en: Day
cs: Den

en: Configuration
cs: Nastavení

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Lists
cs: Seznamy

en: Secret
cs: Klíč
