Constant Contact Module (3.1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: Month
bg: Месец

en: General
bg: Общи

en: Day
bg: Ден

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Check boxes/radio buttons
bg: Отметки/радио — бутони
