Constant Contact Module (3.1.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Day
bo: ཉིན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Check boxes/radio buttons
bo: འདེམས་སྒྲོམ་དང་ཡང་ན་འདེམས་མཐེབ
