Constant Contact Module (3.1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: List
mn: Жагсаалт

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо
