Constant Contact Module (3.1.10-rc1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: List
ro: Listă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Email
ro: email

en: API Key
ro: Cheie API

en: Month
ro: Lună

en: Day
ro: Zi

en: Configuration
ro: Configurație

en: Lists
ro: Liste

en: Select list
ro: Listă selecție

en: Check boxes/radio buttons
ro: Casetele de selectare/butoane radio
