Constant Contact Module (3.1.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Body
id: Isi

en: List
id: Daftar

en: Default
id: Bawaan

en: View
id: Lihat

en: Month
id: Bulan

en: Introduction
id: Pengenalan

en: General
id: Umum

en: Day
id: Hari

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: Lists
id: Daftar

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: Check boxes/radio buttons
id: Cekbox/tombol radio
