Constant Contact Module (3.1.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: List
bs: Izlistaj

en: View
bs: Pregled

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Select list
bs: Select lista

en: Check boxes/radio buttons
bs: Check boxes/radio dugmad
