Constant Contact Module (3.1.3) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: List
ru: Список

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: API Key
ru: Ключ API

en: Month
ru: Месяц

en: Introduction
ru: Введение

en: General
ru: Общий

en: Day
ru: День

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Lists
ru: Списки

en: Select list
ru: Список выбора

en: Check boxes/radio buttons
ru: Чекбоксы/радиокнопки

en: Secret
ru: Секрет
