Constant Contact Module (3.1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: List
ur: فہرست

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Email
ur: ای میل
