Constant Contact Module (3.1.4) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Body
he: תוכן

en: List
he: רשימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Month
he: חודש

en: General
he: כללי

en: Day
he: יום

en: Configuration
he: הגדרות

en: Lists
he: רשימות

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Check boxes/radio buttons
he: תיבות סימון/לחצני אפשרויות
