Constant Contact Module (3.1.4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Month
lv: Mēnesis

en: General
lv: Galvenie

en: Day
lv: Diena

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Check boxes/radio buttons
lv: Izvēles rūtiņas/radiopogas
