Constant Contact Module (3.1.7) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Body
fr: Corps

en: List
fr: Lister

en: Default
fr: Par défaut

en: View
fr: Voir

en: Email
fr: Courriel

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Month
fr: Mois

en: General
fr: Général

en: Day
fr: Jour

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: Custom Fields
fr: Champs personnalisés

en: Lists
fr: Listes

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: Check boxes/radio buttons
fr: Cases à cocher/boutons radio

en: Sign Up
fr: S'inscrire
