Constant Contact Module (3.1.7) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: List
hu: Lista

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Month
hu: Hónap

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: General
hu: Általános

en: Day
hu: Nap

en: Configuration
hu: Beállítás

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Lists
hu: Listák

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Check boxes/radio buttons
hu: Jelölőnégyzetek / választógombok

en: List Name
hu: Lista neve

en: Secret
hu: Titok

en: Email field
hu: E-mail mező
