Constant Contact Module (3.1.8) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: List
eo: Listo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Select list
eo: Selekta listo
