Constant Contact Module (3.1.8) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: List
ps: لړ

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Month
ps: میاشت

en: General
ps: ټوليز

en: Day
ps: ورځ

en: Configuration
ps: سازول

en: Lists
ps: لړونه
