Constant Contact Module (3.1.8) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Body
sk: Text

en: List
sk: Zoznam

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Month
sk: Mesiac

en: General
sk: Všeobecné

en: Day
sk: Deň

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Check boxes/radio buttons
sk: Zaškrtávacie polia/prepínacie tlačidlá
