Constant Contact Module (3.1.9) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Body
cy: Corff

en: List
cy: Rhestr

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Month
cy: Mis

en: General
cy: Cyffredinol

en: Day
cy: Dyddiad

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Select list
cy: Dewis rhestr
