Constant Contact Module (3.1.9) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: List
sl: Seznam

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Month
sl: Mesec

en: General
sl: Splošno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Check boxes/radio buttons
sl: Potrditveni/izbirni gumbi
