Constant Contact Module (3.1.9) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: List
sq: Lista

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Configuration
sq: Konfigurimi
