Constant Contact Module (3.1.10-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: List
ka: სია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Month
ka: თვე

en: General
ka: ზოგადი

en: Day
ka: დღე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
