Constant Contact Module (4.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: List
fi: Lista

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Month
fi: Kuukausi

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Day
fi: Päivä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Lists
fi: Listat

en: Select list
fi: Valintalista

en: Check boxes/radio buttons
fi: Valintalaatikot/radionapit
