Constant Contact Module (4.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Month
hy: Ամիս

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Day
hy: Օր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
