Constant Contact Module (4.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: List
my: စာရင်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
