Constant Contact Module (4.0.0-rc2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: List
el: Λίστα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Month
el: Μήνας

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: General
el: Γενικά

en: Day
el: Ημέρα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Lists
el: Λίστες

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Check boxes/radio buttons
el: Κουτιά επιλογής/Κουμπιά επιλογής
