Constant Contact Module (4.0.0-rc2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: List
gu: સૂચિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Month
gu: મહિનો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Day
gu: દિવસ

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી
