Constant Contact Module (4.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Body
pl: Treść

en: List
pl: Lista

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Email Address
pl: Adres Email

en: API Key
pl: Klucz API

en: Month
pl: Miesiąc

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: General
pl: Ogólne

en: Day
pl: Dzień

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Lists
pl: Listy

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Check boxes/radio buttons
pl: Pola wyboru/lista pól radio

en: Secret
pl: Sekret

en: Email field
pl: Pole email
