Constant Contact Module (4.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: View
th: ดู

en: Email
th: อีเมล

en: Month
th: เดือน

en: General
th: ทั่วไป

en: Day
th: วัน

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Lists
th: รายการ

en: Select list
th: รายการที่เลือก
