Constant Contact Module (4.0.0-rc3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: List
ast: Llista

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: General
ast: Xeneral

en: Configuration
ast: Configuración

en: Select list
ast: Esbilla
