Constant Contact Module (4.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Body
et: Sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Month
et: Kuu

en: General
et: Üldine

en: Day
et: Päev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Check boxes/radio buttons
et: Märkeruudud/raadionupud
