Constant Contact Module (4.0.0-rc3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: List
fa: فهرست

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Month
fa: ماه

en: Introduction
fa: معرفی

en: General
fa: عمومی

en: Day
fa: روز

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Check boxes/radio buttons
fa: چک باکس/رادیویی

en: Sign Up
fa: عضویت
