Constant Contact Module (4.0.0-rc3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: List
gl: Lista

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Month
gl: Mes

en: Introduction
gl: Introdución

en: General
gl: Xeral

en: Day
gl: Día

en: Configuration
gl: Configuración

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Check boxes/radio buttons
gl: Caixas de comprobación/Botóns de selección
