Constant Contact Module (4.1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: List
ml: പട്ടിക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം
