Constant Contact Module (4.1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: List
nn: Liste

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Select list
nn: Listevalg
