Constant Contact Module (4.1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: List
be: Спіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Email
be: Адрас E-mail

en: API Key
be: Ключ API

en: Month
be: Месяц

en: General
be: Агульны

en: Day
be: Дзень

en: Configuration
be: Налады

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Check boxes/radio buttons
be: Пераключальнікі/радыё кнопкі
