Constant Contact Module (4.1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Body
oc: Còs

en: List
oc: Listar

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Configuration
oc: Configuracion

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Check boxes/radio buttons
oc: Casa de marcar/botons ràdio
