Constant Contact Module (4.1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: List
sr: Листа

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Lists
sr: Листе
