Constant Contact Module (4.1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: List
sv: Lista

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Email Address
sv: E-postadress

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Month
sv: Månad

en: General
sv: Allmän

en: Day
sv: Dag

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Lists
sv: Listor

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Check boxes/radio buttons
sv: Kryssrutor/envalsknappar

en: Secret
sv: Hemlighet
