Constant Contact Module (4.1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Body
jv: Isi

en: List
jv: Daftar

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Month
jv: Wulan

en: General
jv: Umum

en: Day
jv: Dina

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Check boxes/radio buttons
jv: Cekboks/tombol radio
