Constant Contact Module (4.2.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: List
az: Siyahı

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Month
az: Ay

en: General
az: Əsas

en: Day
az: Gün

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Check boxes/radio buttons
az: Qutu,radiodüymə seçimi
