Constant Contact Module (4.2.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: List
fil: Listahan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
