Constant Contact Module (4.2.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: List
mr: यादी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Email
mr: ईमेल

en: Month
mr: महिना

en: General
mr: साधारण

en: Day
mr: दिवस

en: Configuration
mr: संरूपण
