Constant Contact Module (4.2.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: List
uk: Список

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Month
uk: Місяць

en: Introduction
uk: Вступ

en: General
uk: Загальне

en: Day
uk: День

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Custom Fields
uk: Нетипові поля

en: Lists
uk: Списки

en: Select list
uk: Список вибору

en: Check boxes/radio buttons
uk: Прапорці/радіокнопки

en: Secret
uk: Таємний
