Constant Contact Module (4.2.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Month
nl: Maand

en: Introduction
nl: Inleiding

en: General
nl: Algemeen

en: Day
nl: Dag

en: Configuration
nl: Instellingen

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Lists
nl: Lijsten

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Secret
nl: Geheim

en: Email field
nl: E-mailveld
